Výmena automobilových skiel
skcsendehupl
 • autosklo

separator

 

Pri výmenách používame výhradne značkový materiál (sklá, montážny materiál) od renomovaných výrobcov. Všetko vybavíte priamo u nás - pokiaľ ide o poistnú udalosť vybavíme nahlásenie poistnej udalosti, obhliadku poškodeného skla a samozrejme výmenu, poradíme, ktoré doklady sú potrebné k riešeniu poistnej udalosti a taktiež doručíme doklady do poisťovne.
V prípade potreby vykonávame výmeny automobilových skiel priamo u Vás.

Je dôležité, aby autosklo v ráme karosérie naozaj držalo! Tým sa kladie zvýšený nárok na vysoko kvalitné lepiace súpravy a nemenej kvalitnú a odbornú montáž. Bohužiaľ, často sa stretávame s vyložene lajdáckym prístupom na montáž, ktorý rozhodne nezaručuje bezpečnosť posádky. Tento nešvár nepochádza len od pokútnych "sklenárov" autoskiel, ale stretli sme sa bohužiaľ i s nekvalitne namontovaným autosklom, ktoré prišlo zo značkového servisu a dokonca aj od konkurenčného "špecialistu" na výmenu autoskla. Takáto výmena autoskla je úplne neprípustná.


Autosklo nestačí to len tak "prifrcnúť" silikónom alebo nejakým pochybným lepidlom na akváriá :-). Výmena autoskla sa musí vykonávať za použitia atestovaných lepiacich prostriedkov a hlavne sa musí dbať na správny technologický postup, pretože ide doslova o život!

VYVARUJTE SA NEODBORNEJ MONTÁŽE

 

"operačná sála"
ISS, oprava po impak...
sídlo spoločnosti

Dopytový formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha správy (súbor / súbory / fotky)
Súhrnná veľkosť príloh je limitovaná na 14.6 MB
  captcha
  Reload

   https

   

   

   

  UPOZORNENIE

  Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

  Súhlasím
  created by: Marek Sarvas